Take a fresh look at your lifestyle.

Tuna feston ditëlindjen por a e uroi Patrisi?

Tuna Sejdi është një nga këngëtaret më të përfolura.

Kjo edhe për këngë por edhe sa i përket jetë private, shkruan InfoKosova.

Ajo sot feston ditëlindjen e 37-të, dhe morri urimë të shumta nga familjar, miq, koleg e fansa të shumtë.

Por ajo që bie në sy është se Patrisi ende nuk e ka uruar publikisht këngëtarën./InfoKosova/


The post Tuna feston ditëlindjen por a e uroi Patrisi? appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.