Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

feston

Tuna feston ditëlindjen por a e uroi Patrisi?

Tuna Sejdi është një nga këngëtaret më të përfolura. Kjo edhe për këngë por edhe sa i përket jetë private, shkruan InfoKosova. Ajo sot feston ditëlindjen e 37-të, dhe morri urimë të shumta nga familjar, miq, koleg e fansa të shumtë. Por…