Take a fresh look at your lifestyle.

Babai perfekt: Poem feston 2 vjetorin dhe videoja e Ledrit na i shkriu zemrat të gjithëve

Dje është një ditë e veçantë në familjen e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës, vogëlushja e tyre Poem Blu festoi dy vjetorin.

Ajo mori urime te shumta nga miqte e shumte qe kane Sara Hoxha dhe Ledri Vula duke shkruajtur fjalet me te embla.

Ledri ka publikuar në rrjete sociale një video me momentet më të ëmbla me të bijën duke shkrirë padyshim zemrat e të gjithëve.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti i babit”, ka shkruar ai krahas videos ku shihet ne momentet me te lumtura me te bijen.

Ndryshe,  Ledri dhe Sara jane nje nga ciftet me te komentuara ne show biz kjo edhe me shume me ardhjen ne jete vajza e tyre Poem.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

The post Babai perfekt: Poem feston 2 vjetorin dhe videoja e Ledrit na i shkriu zemrat të gjithëve appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.