Take a fresh look at your lifestyle.

Vedati nuk e di që po e dëgjon Stresi, befason me fjalët që thotë për ish gruan e tij (Video)

Mbreme eshte mbajtur darka e te nominuarve ne shtepine e Big Brother Vip Kosova ashtu sic behet cdo jave me personat qe jane ne nominim, kete here per here te pare ishte edhe Vedate mes tyre.

Stresi është habitur nga deklaratat që i dha mbrëmë për të Vedati në darkën e të nominuarve, nile reperi në një momenti filloi edhe të fishkëllente, duke i kërkuar “Vëllait të Madh” që ta ruajë atë pjesë derisa ishte duke folur Vedati.

Banorët që nuk ishin të nominuar e kanë ndjekur dje darkën e të nominuarve nga ekrani “Unë jam i bindur sot ta them këtu që gruaja e vet telefonin nuk ia hap, unë jam i bindur”, ka thënë Vedati për Stresin.

Ndryshe, lidhur me kete ceshtje Vedati dhe Stresi paten debat edhe ne Prime-n e kaluar ku Vedati i tha Stresit se nese do te deshironte ta nidmonte ish gruan qe pretendon se eshte e semure do duhej te qendronte jashte e jo te futej ne Big Brother.

Shiko videon:

Comments are closed.