Take a fresh look at your lifestyle.

Violeta lajmërohet nga salloni i ondulimit, kaq bukur është rregulluar

Violeta Kajtazi është një nga këngëtarët e njohura kosovare, ajo është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore dhe në ahengje familjare.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Violeta Kajtazi ka goxha vite që është në skenë dhe vazhdon të mbetet njëra nga këngëtaret më të preferuara.

Përveç angazhimeve në aspektin profesional, këngëtarja iu qëndron pranë fansave edhe duke sjell imazhe nga përditshmëria e saj përmes rrjeteve sociale, përcjell ORAinfo.

Violeta se fundmi ka publikuar një foto nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Violeta po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.