Take a fresh look at your lifestyle.

Afrona shfaqet më e lumtur se kurrë, sapo dha lajmin e madh

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun, ajo u bë e njohur për publikun pasi u martua me këngëtarin e njhour për publikun Bleron.

Ajo u bë akoma më e përfolur pas ndarjes me këngëtarin e njohur, Bleron, ku ndarja e tyre bëri buje në media e tek publiku duke u komentuar mjaft shumë në rrjete sociale nga publiku qe i pelqenin.

Afrona tashme ka vazhduar jeten pas ndarjes ku duket me e lumtur se kurre derisa shpesh here ka habitur publikun duke postuar disa foto te dyshimta qe ve ne dyshim se ajo ka nisur nje lidhje te re dashurie.

Sot Afrona ka publikuar një fotografi në të cilën po duket tejet bukur, përmes këtij postimi, ajo ka treguar se është kthyer në punë ndersa si gjithmonë shafqet mahnitëse e rregulluar deri në detajin e fundit me bukurinë mahnitëse që ka./ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.