Take a fresh look at your lifestyle.

Aksidentohet kryetari i degës së LDK-së në Malishevë [Pamje] – Lajmet e funditAksidentohet kryetari i degës së LDK-së në Malishevë [Pamje]
Një vetaksident ka ndodhur sonte rreth orës 22:00 në Malishevë.


“Zëri” ka mësuar se në këtë vetaksident ishte i përfshirë kryetari i degës së LDK-së në Malishevë, Fatmir Ademaj.


Lajmin e ka konfirmuar vet Ademaj, i cili tha se pas aksidentit është trajtuar në QKUK dhe tani është liruar në shtëpi.


“Po, tani me pas trajtimit në QKUK jam liruar për në shtepi”, ka thënë Ademaj për “Zeri.info”.


Po ashtu, janë kontaktuar edhe Policia e Kosovës në lidhje me këtë aksident dhe jemi në pritje të informacioneve.


Më poshtë mund të shihni pamjet që ka siguruar “Zëri”.Comments are closed.