Take a fresh look at your lifestyle.

Albina shpërndan foto me burrin e saj nga ky vend

Këngëtarja e njohur, Albina Kelmendi para pak kohësh i dha fund beqarisë, jo edhe pasi u martua nuk i ka ndalur aktivitetet e saj muzikore, para pak muajsh, këngëtarja, Albina Kelmendi, e kurorëzoj dashurinë e saj me biznesmenin, Valon Vataj.

Pas kësja kohe ajo nuk ështëi nda as profesionit, duke shtuar aktivitetet e saj muzikore, ate e kemi pare edhe me projekte te reja ku se fundmi erdhi me kengen Syte e tu qe po pelqehet nga publiku ku menjehere grumbulloi shikime ne rrjete sociale.

Qe prej kur eshte martuar me shum po e shohim krah burrit te saj Valonit,  Albina së fundmi ka shpërnadrë një foto bashkë me bashkëshortin e saj nga lifti, që të dy duken të lumtur dhe të buzëqeshur prane njeri tjetrit

Ndryshe, Albina eshte komentuar shume ne rrjet se pse eshte martuar me dike qe ka pasur familje tjeter e ka femije por qe ajo ka treguar se Valoni kishte vite qe eshte ndare dhe ata ia kalojne mire se bashke. /ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.