Take a fresh look at your lifestyle.

Ariana shfaqet super provokues nga vetura, fustani i saj mjaftë i hapur bie në sy!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit. Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur. Ajo se fundmi ka publikuar një video nga vetura. E veshur me një fustan të shkurt e provokues, Ariana shfaqet kaq joshëse.

Ermali do të këtë të vëshirë t’i rezistojë kësaj pamje me te cilen bukuroshja po paraqitet ne rrjete sociale./ORAinfo/

Shiko videon:

The post Ariana shfaqet super provokues nga vetura, fustani i saj mjaftë i hapur bie në sy! appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.