Take a fresh look at your lifestyle.

Arrestohet 51-vjeçari në Tiranë, u kap me tritol e detonatorë [video] – Lajmet e funditArrestohet 51-vjeçari në Tiranë, u kap me tritol e detonatorë
Policia e Shqipërisë ka njoftuar se është arrestuar një 51-vjeçar në Tiranë.


Të dyshuarit i janë sekuestruar 20 kallëpe tritol, dy kapsolla kapsula detonatorë me përcjellës elektrikë, raporton Zeri.info.


Arrestimi i tij është bërë


Policia njofton se mbi të akuzuarin rëndojnë veprat “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit”. /Zëri


Njoftimi i plotë:


https://fb.watch/egOA44pdr7/


Comments are closed.