Take a fresh look at your lifestyle.

Çfarë i ka ndodhur? Flori Mumajesi merr vendimin e papritur

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ndonëse nuk ka publikuar hite të reja nuk i ka munguar asnjëherë mbështetja nga fansat e tij.

Por kohët e fundit Flori jo vetëm që nuk ka publikuar këngë por ka fshirë fotot dhe videot në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Instagram”.

Flori gjithashtu nuk ka asnjë llogari në rrjetin social më të përdorur “Tik Tok”, mos vallë Flori po mendon për një fillim të ri? Ende nuk dihet pse është bërë kjo lëvizje e këngëtarit.

Kujtojmë se këngëtari ishte pjesmarrës edhe në festën e zhvilluar për hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian së bashku me Brunon dhe Klajdi Harunin ku sollën një performacë të mrekullueshme dhe bënë publikun të kërcente./insajderi

Comments are closed.