Take a fresh look at your lifestyle.

Chelsea 0-0 Fulham, notat e lojtarëve – Lajmet e funditChelsea 0-0 Fulham, notat e lojtarëve


Sport
February 03, 2023 – 23:37

Lajmet e fundit nga Sporti

Chelsea  dhe Fulham kanë barazuar me rezultat 0-0 në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier.


Edhe pse të dy skuadrat kishin raste të mira, sidomos në pjesën e parë, golat nuk erdhën.


Kai Havertz kishte më shumë raste, por nuk shënoi, duke u konsideruar si lojtari më i dobët në fushë me notën 5.8.


Qendërmbrojtësi i Fulham, Tim Ream, ishte më i mirë në fushë me notën 8.1.


Te Chelsea lartë u vlerësua edhe debutimi i Enzo Fernandez me notën 7.6.


Notat e lojtarëve të Chelseat dhe Fulhamit:


Chelsea:Image

Fulham:Image

 


Comments are closed.