Take a fresh look at your lifestyle.

Rrahu gruan e dy fëmijët dhe i bëri për spital, arrestohet një burrë në Istog – Lajmet e funditRrahu gruan e dy fëmijët dhe i bëri për spital, arrestohet një burrë në Istog
Policia e Kosovës në Istog kanë arrestuar një person pasi që i njëjti pas një mosmarrveshje ka sulmuar fizikisht gruan dhe dy fëmijë e tij


Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës thuhet se ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 00:28 në Istog, raporton Zeri.info.


“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht tre viktimat, bashkëshorten dhe dy fëmijët. Si pasojë viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.


Po ashtu bëhet e ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Zëri


Comments are closed.