Take a fresh look at your lifestyle.

Gjendet i vdekur një person në Pejë – Lajmet e funditGjendet i vdekur një person në Pejë
Një person është gjetur i vdekur sot në Pejë.


Policia ka bërë të ditur se për rastin janë njoftuar sot rreth orës 09:15, ku më pas ka dal në vendin e ngjarjes dhe mjeku i emergjencës, i cili e ka konstatuar vdekjen e tij


“Rreth orës 09:15, policia është njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në rrugën ‘Sali Xhuka’ në Pejë. Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe mjeku i emergjencës, i cili e ka konstatuar vdekjen e tij. Ende nuk dihet mosha apo rrethanat në të cilat ka ndërruar jetë viktima”, ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. /Zëri


Comments are closed.