Take a fresh look at your lifestyle.

Haxhiu: Pantiqi në arrest shtëpiak, pjesëtari i FSK-së në burg – Lajmet e funditHaxhiu: Pantiqi në arrest shtëpiak, pjesëtari i FSK-së në burg
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu ka reaguar pasi Azem Kurtajt, pjesëtar i FSK-së, iu caktuan 30 ditë paraburgim pasi plagosi dy persona në Shtërpcë.


Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Haxhiu ka përmendur rastin e ish-policit serb, Dejan Pantiq i cili ndodhet në arrest shtëpiak.


Postimi i plotë i Haxhiut, pa ndërhyrje:


Ish-policit Dejan Pantiq që akuzohet se plagosi policin e Kosovës, iu caktua masa arrest shtepiak.


Azem Kurtaj pjesëtar i FSK-së akuzohet se plagosi dy qytetarë serbë, i caktohet masa e arrestit me burg.


#Krejt dhe drejt


#Barazi dhe drejtësiComments are closed.