Take a fresh look at your lifestyle.

Ismet Munishi debuton me këtë 11-she, Dukagjini – Prishtina, formacionet zyrtare – Lajmet e funditIsmet Munishi debuton me këtë 11-she, Dukagjini – Prishtina, formacionet zyrtare


Sport
August 13, 2022 – 16:07

Lajmet e fundit nga Sporti

Sot nis edicioni i ri në futbollin kosovar. 10 ekipe do të garojnë në një kampionat që po pritet të jetë tejet joshës dhe i luftuar deri në fund.


Në program janë tri ndeshje. Në Klinë takohen Dukagjini e Prishtina. Në Mitrovicë, Trepça ’89 e pret Dritën, ndërsa Gjilani është nikoqir i Ferizajt.


Ndeshja më interesante luhet në Klinë ku takohen Dukagjini e Prishtina, ndërsa tashmë bardekaltrit kanë publikuar formacionin zyrtar të cilat mund ta shihni më poshtë: Image

Comments are closed.