Take a fresh look at your lifestyle.

Kaltrina Selimi sjell në jetë fëmijën e dytë, zbulohet gjinia dhe emri i bukur që i ka vënë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kaltrina Selimi eshte mjaft e dashur per publikun, ajo u be e njohur vite me para por qe pasi u martua krijoi familjen jashte Kosoves ndersa thote qe  vjen shume shpesh edhe ne vendlindje.

Kengetarja e dashur per publikunështë bërë nënë për herë të dytë, kete e ka zbukluar ne rrjetet sociale ku në foton e publikuar në Instagram, ajo ka zbuluar se një muaj më parë është bërë nënë e një vajze.

Në foto duken vetëm disa detaje të tipareve të vogëlushes, të quajtur Athena, nje emer ky mjaft i lezetshem. Artistja e ka mbajtur të fshehtë shtatzënë dhe nuk ka bërë asnjë postim me barkun e rrumbullakosur.

Kaltrina është gjithashtu nënë e një djali të quajtur Tristan, prej vitesh, këngëtarja jeton në Londër ndersa edhe pse eshte larg ajo vazhdon te jete mjaft e percjellur nga fansat e saj dhe cdo vit sjell kenge potpuri per te qendruar afer tyre.

Comments are closed.