Take a fresh look at your lifestyle.

Kiarës i shpëton nga goja se ka dikë jashtë?! Ja biseda me Efin që ngriti dyshimet (Video)

Marrëdhënia mes Luizit dhe Kiarës është kthyer në një nga temat më të komentuara brenda dhe jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP”  doke komentuar marredhenien mes atyre te dyve.

Teksa një pjesë e publikut besojnë se mes dyshes mund të krijohet një lidhje e bukur, një pjesë tjetër mendojnë se Kiara nuk ka fare interes për Luizin, madje ka patur edhe aludime për një lidhje të saj jashtë shtëpisë.

Diçka që i ka shtuar më shumë dyshimet ka qenë një video mes saj dhe Efit duke biseduar në orët e vona të natës, ku kjo gje eshte bere e zakonshme ku mblidhen dhe bisedojne per tema te ndryshme.

Pasi pranoi që është në një lidhje jashtë, Efi po tregonte se do i duket shumë i çuditshëm momenti kur të takojë të dashurin pas kaq shumë kohësh pa e parë, ndërsa përgjigja e Kiarës ishte: “Më duket sikur e kemi harruar”.

Shiko videon:

The post Kiarës i shpëton nga goja se ka dikë jashtë?! Ja biseda me Efin që ngriti dyshimet (Video) appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.