Take a fresh look at your lifestyle.

Leonora nuk e duron të ftohtit as pranë valëve të detit

Leonora Jakupi vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja e njohur ka ikur nga i ftohti i vendit derisa gjendet në bregdetin shqiptarë.

Por, si duket artistja nuk i ka gjetur rrezet e nxehta pasi prej atje ajo ka postuar video ku shihet e veshur në pantallona, e pallto.

Duket se Leonora nuk i duron temperaturat e ulëta derisa dukej në formë të mirë dhe se po e shijonte pamjen nga valët e detit.

Shiko videon:

The post Leonora nuk e duron të ftohtit as pranë valëve të detit appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.