Take a fresh look at your lifestyle.

Milani e nis me fitore, i afrohet Napolit në kreun e tabelës – Lajmet e funditMilani e nis me fitore, i afrohet Napolit në kreun e tabelës


Sport
January 04, 2023 – 14:35

Lajmet e fundit nga Sporti

Milani ka shënuar fitore me rezultat 2:1 në udhëtim ndaj Salernitanas.


Leao e Tonali vendësen gjithçka në këtë sfidë e cila në fillim u duk se do të jetë e lehtë për Milanin por doli bukur e vështirë.


Gjithsesi, tash pas 16 xhirove Milani është në pozitën e dytë me 36 pikë, pesë më pak sesa Napoli që është në vendin e parë dhe ka një ndeshje më pak të luajtur.


Comments are closed.