Take a fresh look at your lifestyle.

Moment i sikletshëm, Kiara Titos i del aksidentalisht gjoksi në Big Brother VIP – Lajmet e funditMoment i sikletshëm, Kiara Titos i del aksidentalisht gjoksi në Big Brother VIP
Edicioni i dytë i Big Brother VIP po vazhdon të jetë një nga formatet më të diskutuara gjatë kësaj kohe.


Spektakli, që ka mbledhur personazhe të shumtë nga arti dhe shoubizi, po vazhdon të sjellë çdo ditë momente shumë të bukura për publikun.


Veç kësaj, meqenëse banorët janë të rrethuar 24/7 nga kamerat nuk mungojnë as momentet e sikletshme brenda shtëpisë.


Një gjë e tillë së fundmi ka ndodhur edhe me prezantuesen Kiara Tito, e cila u kap nga kamerat në momentin që po ndërronte bluzën.


Bukuroshes i doli aksidentalisht gjoksi dhe tashmë kjo pjesë është bërë virale në rrjetet sociale.Image

Moderatorja nga ana tjetër ka fituar zemrat e publikut dhe është njëra nga vajzat më të pëlqyera për shkak të maturisë dhe sjelljes karshi konkurrentëve të tjerë.


Banorët vlen të ceket se garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.


Comments are closed.