Take a fresh look at your lifestyle.

Nuk dua ta shoh me sy, e lëre më ta provokoj (VIDEO)

Jo vetëm Gresa! Edhe banorja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa duket të jetë nervozuar goxha shumë nga debati që dyshja kishin rreth Andit e frustrimin e saj, Mbresa e ka shprehur duke i treguar Xhulit për debatin me Gresën.

“Thoshte ‘e ke provokuar Andin, kur?’ Që do me thënë se unë, po të mundja mos ta shihja në sy, do të ishte e mirë e lërë më me provokua. I ka njeriu disa principe”, i ka thënë Mbresa, Xhulit.

“Ah çka je ti. Provokimet që po i lëshon nuk më pëlqejnë. Je banore që një javë dhe menjëherë je nominuar. Se di se nga ke ardhur, vetëm ti na kishte munguar”, i ka thënë Gresa pos tjerash Mbresës.

Ndersa Gresa ka befasuar pasi ajo nuk ka pasur shume debate me banoret tjere por duket se afersia me Andin e ka bere qe te ndjehet xheloze ndaj Mbreses e cila eshte banore e re dhe duket se po perben rrezik per te.

Shiko videon:

Comments are closed.