Take a fresh look at your lifestyle.

Po largohet Bora nga “Përputhen”? Ka pasur sherr me Olsa Muhametin?

Ku ka zë nuk është pa gjë.

Këtë shprehje e konfirmoi sot Olsa Muhameti që pranoi që zërat se Bora Zemani mund të largohet nga “Për’puthen” nuk janë tërësisht të pavërteta.

Autorja e programit të dashurisë në Top Channel, që sapo ka mbyllur sezonin e tretë, zbulon se do të ketë një “Për’puthen 4”, por që do të jetë shumë ndryshe, por, as do të jetë e njëjta moderator që publiku ka ndjekur dhe ka pëlqyer këto dy sezone.

E ftuar në “Goca dhe Gra”, Olsa thotë se ende nuk ka biseduar më Borën, por vendimi nëse do të dojë të vazhdojë bashkëpunimin, i takon asaj.

“Sezoni tjetër do të vijë tërësisht i ndryshuar, me Borën nuk është vendosur ende, eshtë diçka që ende nuk e kemi folur e kisha lënë për një darkë me Borën para se të shkoja te ‘Kepi i Tundimeve’, por nuk e hëngrëm, tani jam gjithë kohës në punë kur të kthehem, do e diskutojmë.

Ne kemi pasur raporte përtej faktit që Bora hynte në program, unë bëja autoren e programit, ky është një vendim shumë i rëndësishëm që Bora duhet të ndërmarrë, duhet të bisedojmë”.

Comments are closed.