Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Bora

Bora dhe Donaldi bashkë në një film…

Bora Zemani dhe Donald Veshaj pritet të xhirojnë së shpejti filmin e tyre të parë sëbashku.Filmi do të ketë regjisor, Erion Bubullimën dhe burime për Kryefjala.com bëjnë me dije se ata kanë filluar të kërkojnë të tjerë aktorë, madje disa…