Take a fresh look at your lifestyle.

‘Qaraveshet’ Arjola Demiri, publikon foto pa filtra në këtë gjendje!

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo. Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Ariola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë. Që nga ajo kohë, Arjola ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Arjola ka publikuar foto nga salloni ondolim, ku shihet me një frizur të re. “Sot ma ka qefi te postoj një foto pa filtra”, ka shkruar ajo. /ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.