Take a fresh look at your lifestyle.

Serbët mblidhen në Beograd, këndojnë mesazhe gjenocidale kundër Kosovës – Lajmet e funditSerbët mblidhen në Beograd, këndojnë mesazhe gjenocidale kundër Kosovës
Dhjetra serbë janë mbledhur sonte përballë kishës së Shën Savës në Beograd, duke brohoritur mesazhe gjenocidale kundër Kosovës.


Kjo në shenjë mbështetjeje për grupet kriminale të cilat kanë bllokuar rrugët e veriut të Kosovës, kohëve të fundit.


Ata mbajnë flamuj serbë dhe këndojnë këngë nacionaliste të kohës së kriminelit Sllobodan Millosheviq, dhe herë pas here thërrasin ”Jo ndarje” dhe ”Kosova është zemra e Serbisë”, shkruan baN1.info, përcjell klankosova.Oj Kosovo Kosovo zemljo moja voljena ë pic.twitter.com/5mOQQYrg0U


— E moj Zumbule (@e_zumbule) December 12, 2022

Comments are closed.