Take a fresh look at your lifestyle.

Tri viktima dhe mbi 1000 raste me COVID-19 në Shqipëri – Lajmet e funditTri viktima dhe mbi 1000 raste me COVID-19 në Shqipëri
Tre persona kanë vdekur për shkak të COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri.


Në ndërkohë janë konfirmuar edhe 1084 raste të reja me COVID-19 nga gjithsej 2413 testime të kryera.


Gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 1527 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 298.099 që nga fillimi i pandemisë.


Në të gjithë vendin janë 8722 qytetarë aktivë me COVID-19. Aktualisht në spitalin COVID3 po marrin trajtim 29 pacientë. /klankosova


Comments are closed.