Take a fresh look at your lifestyle.

U përleshën mes vete, Torresi dhe Saviqi dënohen me dy ndeshje moslojë – Lajmet e funditU përleshën mes vete, Torresi dhe Saviqi dënohen me dy ndeshje moslojë


Sport
January 11, 2023 – 12:23

Lajmet e fundit nga Sporti

Ferran Torres dhe Stefan Saviq do të mungojnë nga dy ndeshje të La Ligës.


Ky është vendimi i elitës së futbollit spanjoll në lidhje me përleshjen që dyshja e pati në ndeshjen mes Barcelonës dhe Atletico Madridit.


Atë ndeshje e fitoi Barcelona, duke e marrë primatin në La Liga me tri pikë më shumë se Real Madridi.


Kësisoj, Barcelona nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Ferran Torresit për ndeshjen në shtëpi ndaj Getafes më 21 janar dhe ndeshjen në udhëtim ndaj Gironas më 29 janar. /Express


 ë JUST IN: Ferran Torres out for the next 2 league games. @relevo #FCB ë


— Reshad Rahman ë (@ReshadRahman_) January 11, 2023

 


Comments are closed.