Take a fresh look at your lifestyle.

Zyrtare: Bashkimi përforcohet me amerikanin, Curtis Jones – Lajmet e funditZyrtare: Bashkimi përforcohet me amerikanin, Curtis Jones


Sport
October 04, 2022 – 22:18

Lajmet e Fundit nga Sporti

Klubi i Basketbollit, Bashkimi ka njoftuar se janë përforcuar me fundorin amerikan, Curtis Jones.


Ishte vetë klubi që njoftoi për përforcimin e ri permes faqes zyrtare, përcjell Zeri.info.


Amerikani i cili aktivizohet në pozitat 2 dhe 3, është i gjatë 1,95 cm.


Jones edicionin e kaluar është aktivizuar në Maqedoni me skuadrën – Feniks 2010.


Jones vjen si zëvendësim i Lacyt të larguar. /Zeri.info
Comments are closed.