Take a fresh look at your lifestyle.

Andi tregohet xheloz ndaj Gresës, kjo është arsyeja ‘interesante’ (VIDEO)

Duket se brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova po krijohet edhe cifti i dytë, pas Gëtinjos dhe Vivien edhe Gresa dhe Andi po shfaqen goxha të afërt me njëri tjetrin.

Madje me sa duket ka treguar pak shenja xhelozie ndaj Gresës, kjo pasi modelja tregonte se çfarë marrëdhënie ka me një shok të saj të ngushtë, teksa ajo i thoshte Andit se fle me të, ai e pyeti se çfarë orientimi ka.

Andi dhe gresa kanë qendruar mbrëmë bashkë disa orë duke bisedaur për jetën private të njëri tjetrit ku ishte Andi ai që flistë më shumë e që Gresa e dëgjjontë duke i pëlqyer biseda me të.

Ndryshe, gresa dhe Andi e shfaqen publikisht pëlqimin për njëri tjetrin në Primen e së hënës por që Gresa tha se nuk dëshiron të ngutet megjithëse e pëlqen Andin, dhe ky i fundit kishte të njëjtin mendin.

Shiko videon:

Comments are closed.