Take a fresh look at your lifestyle.

Arta Bajrami nënë për herë të katërt?!

Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami ka kohë që nuk është shumë aktive në muzikë. Mirëpo ajo po tregohet me shumë aktive në rrjetet sociale,ku bën postime nga përditshmeria e saj.

Këngëtarja prishtinase kohët e fundit po merr mjaftueshëm vëmendje me paraqitjet e saj të cilat i tregon edhe në instagram.

Arta Bajrmi, është një nga këngëtaret që këngët e saj janë të paharruara në skenën muzikore. Më postimin e fundit, ajo bëri ndjekësit e saj të mendojnë se ajo po pret fëmijën e saj të katërt.

Arta, me fotografin e publikuar shihet deri sa po mban barkun me duar. Kjo nuk është konfirmuar nga vet Arta. Kujtojmë, se Arta, ka tre fëmijë dy vajza dhe një djalë simpatik./kosovarja

Shiko foton:

Comments are closed.