Take a fresh look at your lifestyle.

Dëmtohet ura te Liqeni i Badocit – Lajmet e funditDëmtohet ura te Liqeni i Badocit
Reshjet e mëdha të shiut kanë shkaktuar vërshime në shumë zona të Kosovës.


Për pasojë shumë banorë e kanë pasur të vështirë lëvizjen, e në shumë rast është dashur edhe ndihma e ekipeve emergjente, policisë si dhe vullnetarëve për t’iu dal në ndihmë banorëve në evakuim.


Dëme së fundi ka pasur tek ura në Liqenin e Badocit.


Kjo u bë e ditur nga zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi.


“Ju lutemi të gjithëve që e frekuentojnë këtë rrugë të lëvizin me kujdes të shtuar”, shkroi ai në postimin e tij në Facebook.Comments are closed.