Take a fresh look at your lifestyle.

Haxhiu publikon postimin e një qytetari: Personat që tallen me fëmijët e dhunuar të ndiqen penalisht – Lajmet e funditHaxhiu publikon postimin e një qytetari: Personat që tallen me fëmijët e dhunuar të ndiqen penalisht
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu sot publikoi një postim ku tregoi se një prind ka shkuar në zyrën e saj dhe e ka njoftuar se një person që kishte tentuar ta dhunojë vajzën e tij 14-vjeçare është lënë i lirë.


Mirëpo, Haxhiu ka publikuar postimin e një qytetari të quajtur Korab Blakaj, i cili ironizonte me postimin e ministres.


Ajo ka thënë se persona të tillë qe tallen me dëmijët e dhunuar duhet të ndiqen penalisht.


Haxhiu shtoi se këtë person nesër do ta lajmërojë në polici. /ZëriComments are closed.