Take a fresh look at your lifestyle.

Arbenita Ismajli sapo ka dal nga grimerja, në këtë gjëndje ka përfunduar

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të suksesshme por edhe ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka ndërtuar një karrier tejet të suksesshme, duke arritur kështu bashkpunim me brende të njohura ndërkombtarisht.

Nga sete të ndryshme në kuadër të punës modelja shpesh ndanë imazhe të ndryshme me ndjeksit.

Së fundi ajo ka ndarë së fundi një imazh teksa sapo i kanë bërë grimin dhe po duket tejet bukur./InfoKosova

The post Arbenita Ismajli sapo ka dal nga grimerja, në këtë gjëndje ka përfunduar appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.