Take a fresh look at your lifestyle.

Interi fiton ndaj Parmas dhe kalon në çerekfinale në Kupën e Italisë – Lajmet e funditInteri fiton ndaj Parmas dhe kalon në çerekfinale në Kupën e Italisë


Sport
January 10, 2023 – 23:37

Lajmet e fundit nga Sporti

Interi ka shënuar fitore ndaj Parmas dhe ka siguruar çerekfinalen e Kupës së Italisë pas vazhimeve.


Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Guiseppe Meazza” përfundoi me rezultat 2-1.


Golat për Interin i shënuan Martinez (88’) dhe Acerbi (110’), kurse për Parman realizoi Juriq (38’).


Me këtë fitore, Interi kalon në çerekfinale. /Zeri.info


Comments are closed.