Take a fresh look at your lifestyle.

Loredana publikon foton më të lezetshmë krah Yll Limanit

Loredana është njëra nga këngëtaret shqiptare që po shënon suksese ndërkombëtarisht në muzikë.

Këngët e saj po pëlqehen shumë nga publiku, ku sallat e koncerteve janë gjithmonë të mbushura plot.

Edhe pse është nënë e një vajzë ajo mundohet që të përkushtohet shumë në profesionin e saj.

Edhe pse jeton dhe vepron jashtë Kosove, ajo mban raporte të mira me artistët shqiptar.

Shpesh herë e kemi parë në shoqërinë e këngëtarit Yll Limani ku shfaqeshin mjaft të afërt.

Edhe së fundmi në Insta Story publikoi një foto krah tij.

”Dy të lezetshëm” shkruan ajo krahas imazhit.

Ndryshe, Loredana mbetet e përfolur ende edhe pas ndarjes me reperin Mozik me të cilin ka edhe një vajzë Hanën./InfoKosova/

Shiko foton:

Comments are closed.