Take a fresh look at your lifestyle.

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty”, Fifi dedikim të dashurit

Prej disa muajsh, këngëtarja e njohur, Fifi po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin, Adis Patushi.

Ata u njohën pas Fifi la lojën e “Big Brother VIP” dhe që nga ai moment janë të pandarë.

Çifti nuk ngurojnë që herë pas here t’i bëjnë dedikime njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Më e fundit është Fifi, ajo që ka ndarë disa foto në Instagram, ku shfaqen duke shkëmbyer puthje.

“Përtej dashnisë ! S’jemi te parët ne jetët tona, po një gjë e di – ty ka met dediku veten.

M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di – për ty do jetoj.

Të gjeta çmenduria ime, dashnia që e kërkova për vite me rradhë., Të dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove.

Shiko foton:

Comments are closed.