Take a fresh look at your lifestyle.

Napoli fiton minimalisht ndaj Spezias – Lajmet e funditNapoli fiton minimalisht ndaj Spezias


Sport
September 10, 2022 – 17:04

Lajmet e Fundit nga Sporti

Napoli ka arritur të shënojë fitore minimale ndaj Spezias, në kuadër të xhiros së gjashtë në Seria A, shkruan Zeri.info.


Ndeshja përfundoi me rezultat 1-0 në stadiumin “Diego Armando Maradona”.


Golin e vetëm dhe të fitores arriti ta shënojë Raspadori (89’).


Me këtë fitore, Napoli ngritet në vendin e pare me 14 pikë, kurse Spezia mbetet e 14-ta me pesë pike. /Zeri.info


Comments are closed.