Take a fresh look at your lifestyle.

Interi fiton minimalisht ndaj Torinos – Lajmet e funditInteri fiton minimalisht ndaj Torinos


Sport
September 10, 2022 – 19:55

Lajmet e Fundit nga Sporti

Interi ka shënuar fitore ndaj Torinos, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e gjashtë në Seria A, shkruan Zeri.info.


Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Guiseppe Meazza” përfundoi me rezultat ashtu siç ia nisën 1-0.


Golin e vetëm dhe të fitores arriti ta shënojë Brozoviq në minute 89-të.


Me këtë fitore, Interi është i treti me 12 pikë, kurse Torino i shtati me 10 pikë.


Ndeshjen e radhës, Interi e luan në udhëtim te Udinese, kurse Torino pret Sassuolon. /Zeri.info


Comments are closed.