Take a fresh look at your lifestyle.

Ngjarjet e datës 16 korrik

Ish-prokurorja e EULEX-it, Maria Bamieh mban konferencë për media në lidhje me rastin e saj të sinjalizimit në EULEX.(Hotel Sirius, ora 11:00)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit, ora 12:00)

Lidhja Demokratike e Kosovës- Dega Gjilan, mban konferencë për media. (Selia e LDK-së, ora 13:00)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrullah Çeku mban konferencë për media, ku temë do të jetë çështja e qëndrimeve të organizatës Europa Nostra për Manastirin e Deçanit dhe vizita e delegacionit të tyre në Kosovë. Gjithashtu, ngjarjet aktuale në fushën e kulturës, rinisë e sportit.( Kabineti i MKRS-së, ora 14:00)

Comments are closed.