Take a fresh look at your lifestyle.

Përsëritet historia, Mikela dhe Efi hynë në Big Brother VIP Albania si një banore

Vitin e kaluar ishin PM dhe DAGZ ndërsa kësaj radhe historia po që u përsërit me dy shoqe të ngushta, banorëve të “BBV2”, ju bashkuan edhe dy ish-konkurrente të “Për’puthen”, Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa.

Dy shoqet e ngushta i kanë thënë “po” ftesës së produksionit, dhe do garojnë brenda shtëpisë për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh si një banor i vetëm.

Mikela Pupa dhe Ifigjenia Dhedhes u bënë të njohura në ekran duke qenë konkurrente në ‘’Për’puthen’’.

Gjatë emisionit të dashurisë, dyshja krijuan një miqësi kaq të ngushtë, tani ato janë kudo së bashku dhe të pandara.

Këtë natë u bënë pjesë e Big Brother VIP Albania si një banorë i vetëm dhe do të garojnë si një banorë. /kosovarja

Shiko foton:

Comments are closed.