Take a fresh look at your lifestyle.

Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh

Pas bujës që bëri arrestimi i saj në Itali, Elsa Lila rikthehet në Shqipëri për të marrë pjesë në edicionin e 61-të të Festivalit të Këngës.

Ajo do të konkurrojë me këngën e titulluar “Evita”.

Vetë këngëtarja ka reaguar pak ditë para festivalit duke falenderuar fansat për mesazhet e shumta.

“Ju falenderoj të gjithëve për suportin që më jepni! Shihemi së shpejti me datë, 19, 20, 21 dhe 22 Dhjetor në skenën e Pallatit të Kongreseve. #Fest61 po vjen!”, ka shkruar ajo krahas postimit që ka marrë shumë komente nga ndjekësit, ku shprehen se mezi presin ta shohin në skenë.

Shiko postimin e plotë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elsa Lila (@elsalilaofficial)

The post Rikthehet në skenë pas arrestimit të bujshëm, Elsa Lila ka një mesazh appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.