Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Bisedimet

Bisedimet në Bruksel s’kanë qenë të lehta

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot ka qenë i ftuar në BBC World Service.Kjo intervistë u realizua pas marrëveshja së djeshme që u arrit në mes të Kosovës dhe Serbisë për dokumentet identifikuese.Kurti ka folur rreth bisedimeve në mes…