Take a fresh look at your lifestyle.

Urimin e Borës për ditëlindjen e Semit do ta donte çdo shoqe

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj e kanë treguar gjithmonë se kanë një shoqëri shumë të ngushtë prej vitesh.

Sot kjo e fundit ka ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte urimi i moderatores.

Bora ka publikuar në Instastory një video pranë Semit në mesnatë, duke i shprehur të gjithë dashurinë.

Moderatorja shprehet se dhe po të kishte motër të vërtetë, nuk do e donte kurrë sa Semin.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im! Edhe të kisha një motër të vërtetë, nuk do ta doja më shumë se ty! 100 vite të bukura për të voglën time”, ka shkruar Bora.

Shiko videon:

The post Urimin e Borës për ditëlindjen e Semit do ta donte çdo shoqe appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.