Take a fresh look at your lifestyle.

Vdes tragjikisht 32-vjeçari Olti Hysenaj me banim në Itali – Lajmet e funditVdes tragjikisht 32-vjeçari Olti Hysenaj me banim në Itali
Një aksident fatal i ka marrë jetën një 32-vjeçari shqiptar në Itali mbrëmjen e djeshme.


Ngjarja ka ndodhur në Corso Regio Parco pranë varrezave monumentale të Torinos. Për arsye ende të paqarta, një Ford Fiesta është përplasur me dritën e rrugës dhe më pas në një pemë.


Nga përplasja humbi jetën Olti Hysenaj, 32-vjeçari shqiptar me banim në qytet.


Ai ishte vetëm në makinë në momenti e përplasjes dhe u hodh nga kabina, shkruajnë mediet italiane. Në vendin e ngjarjes mbërritën ekipet e emergjencës, por nuk kishte asgjë për të bërë. /abcnews


Comments are closed.