Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

News

Duket si dhëndër fshati (Video)

Qe kur u eliminua nga gara Kiara Tito, per Olten kane ardhur dite jo shume te mire te pakten te kunderten e asaj qe e mendonte. Pasi ajo ka menduar qe pasi te dal kiara, Luizi do te behet bashke me Olten qe tu bien te gjithe banoreve te…

Mirënjohës për përkrahjen e vazhdueshme

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka takuar kongresistin dhe mikun e madh të shqiptarëve, Ritchie Torres.Konjufca, ka bërë të ditur sot se gjatë takimit me Torres kanë diskutuar për bashkëpunimin e ngushtë Kosovë – SHBA,…