Take a fresh look at your lifestyle.

Era Istrefi tërheq vëmendje me kostumin provokues

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, është rikthyer sivjet me një sërë performancash në trojet shqiptare, por jo vetëm.

Ajo së fundmi është bashkuar me yje të tjerë të estradës shqiptare për të interpretuar në një koncert në Gjermani.

Derisa komentohet gjithnjë për paraqitjet spektakolare, ajo edhe këtë herë ka arritur të marrë vëmendje me dukjen.

Për natën madhështore, biondja zgjodhi një kostum provokues ngjyrë rozë duke ia vënë në pah edhe format trupore.

Kjo ka bërë që të marrë komplimente të shumta për pamjen dhe stilin e veçantë që gjithnjë shfaq.

Shiko videon:

 

The post Era Istrefi tërheq vëmendje me kostumin provokues appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.