Take a fresh look at your lifestyle.

Kështu ja qet “shaci” Rasimit çajin e rusit

Rasimi dhe gruaja e tij janë një ndër dyshet më të njohura në Tik-Tok, me shumë ndjekës që janë kureshtar ti shohin.

Rasim Avdyli nga Mitrovica, por që jeton në Gjermani, ka nisur një jetë të re me gruan gjermane.

 

 

 

Siç dihet, ata u martuan me një dasmë të madhe që u bë në rrugët e Mitrovicës, shkruan “Kosovarja”.

E, “shaci” e kosovarit ka nisur shpejtë të mësohet me traditat e zakonet tona, pasi e kemi parë duke bërë fli e duke e shërbyer burrin me çaj rusi.

The post Kështu ja qet “shaci” Rasimit çajin e rusit appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.