Take a fresh look at your lifestyle.

Kjo është gjendja e grupeve pas fazës së parë në Botëror – Lajmet e funditKjo është gjendja e grupeve pas fazës së parë në Botëror
Me ndeshjen Brazil-Serbi është përmbyllur faza e parë e grupeve në Kampionatin Botëror.


Befasi, kthesa në rezultat e shumëçka tjetër ndodhi në xhiron e parë.


Në të gjitha ndeshjet e zhvilluara në fazën e parë pati shumë kartonë të verdhë, por asnjë i kuq.


Befasia më e madhe ishte humbja e Argjentinës ndaj Arabisë Saudite dhe po ashtu humbja e Gjermanisë nga Japonia.


Fitorja më e thellë e regjistruar në fazën e parë ishte ajo e Spanjës 7:0 ndaj Kosta Rikës.


Gjendja e të gjitha grupeve:


ImageImage

Comments are closed.