Take a fresh look at your lifestyle.

Publikohen formacionet zyrtare të derbit: Prishtina – Ballkani – Lajmet e funditPublikohen formacionet zyrtare të derbit: Prishtina - Ballkani


Sport
September 04, 2022 – 19:10

Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare të superderbit mes Prishtinës dhe Ballkanit, në xhiron e pestë në Albi Mall Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Zeri.info.


Ndeshja që pritet të jetë tejet interesante do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:00.


Prishtina e ka nisur mirë dhe kërkon të vazhdojë me këtë ritëm, derisa Ballkani në dy sfida të zhvilluara ka dy fitore.


Tashmë gjithçka është gati, ku tashmë edhe formacionet zyrtare janë publikuar.


Prishtina: pas pak


Ballkani:/Zeri.info


Comments are closed.